Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Komórka bezpieczna, oczywiście

Komórka bezpieczna, oczywiście

Szafki skrytkowe na komórki

Komórka bezpieczna?
Oczywiście!

W ostatnich latach ranga komórki jako urządzenia służącego jedynie do komunikacji stała się anachronizmem. Dlaczego?

Obecnie nowoczesna komórka-smartfon to nie tylko „urządzenie do dzwonienia”, to także nasz portfel oraz mnóstwo innych urządzeń, że wymienię jedynie najważniejsze: mapa, czasomierz z budzikiem, kalkulator, komputer lub nawet radio i telewizor oraz przeróżne aplikacje służące do pracy, nauki, zabawy...

No i tutaj zaczynają się problemy, ponieważ z powodów wyżej wymienionych, użytkownicy komórek zdecydowanie nie lubią się z nimi rozstawać.

Niestety istnieją jednak momenty, gdy nasze elektroniczne „magiczne pudełeczko” musi zostać „gdzieś” odłożone (choćby prozaiczny „zakaz używania telefonów komórkowych”).

Jeśli już taka potrzeba zaistnieje, to należy sprawić, by tak ważny sprzęt był w 100 procentach zabezpieczony.

Mówiąc „zabezpieczenie” nie mamy na myśli jedynie spraw czysto sprzętowych; by nie utracić swego cennego smartfona, ale w grę wchodzą straty znacznie dotkliwsze, wywołane faktem, jeśli ktoś niepowołany dostałby się do cennych informacji zawartych w komórce i wykorzystał to w nieuczciwy sposób.

I w tym miejscu dochodzimy do meritum, a przy okazji od razu uzyskujemy jednoznaczną odpowiedź na pytanie:
- dlatego tak ważne są miejsca przechowywania telefonów, czyli schowki-szafki nazywane od swej pierwotnej funkcji: szafki skrytkowe.

Locobox jest bezpośrednim producentem wielu rodzajów nowoczesnych metalowych szafek skrytkowych z docelowym przeznaczeniem na odpowiednie zabezpieczenie telefonów.

Począwszy od gabarytów (czyt. ilość skrytek), która wyraża się zapotrzebowaniem na różną ilość sprzętu, aż po jego solidne wykonanie – Locobox w pełni wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu.
Zaskakująca jest różnorakość kolorystyczna i śmiało można powiedzieć: dla każdego – coś odpowiedniego.

Szafka skrytkowa na telefony jest estetyczna i funkcjonalna, a także przede wszystkim zabezpieczona w taki sposób, by każdy użytkownik mógł skupić się na sprawach pierwszoplanowych, nie zamartwiając się o swój bezcenny telefon.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl