Stojak do dezynfekcji

W dzisiejszych czasach nie sposób wyobrazić sobie miejsca, w którym na małej przestrzeni spotyka się wiele osób, a nie ma tam skutecznych zabezpieczeń, służących utrzymaniu higieny i czystości (a co za tym idzie: zdrowia).
Dlatego też w ofercie Locobox znajdują się stojaki do dezynfekcji, dozowniki i inne akcesoria, które dbają o zabezpieczenie wszelkiego rodzaju zakładów pracy (zwłaszcza przy wejściu na teren danej jednostki), różnego rodzaju recepcji (hotelowe, medyczne, weterynaryjne), miejsca związane z sektorem oświatowym, salony fryzjerskie, fitnessowe, kosmetyczne, siłownie, sklepy, punkty usługowe etc...

Polecane przez nas stojaki do dezynfekcji są estetyczne i solidnie wykonane, a ponadto stanowią najnowszej jakości produkt premium.
W dolnej części stojaków znajduje się stabilna podstawa, ponadto cechuje je uchwyt na dozownik o pojemności 0,5 lub 1 l, haczyk do zawieszania rękawiczek oraz tabliczka informacyjna, na której może znaleźć się dowolnej treści napis (często po prostu słowo „Dezynfekcja!”). Stojaki malowane są proszkowo wg palety RAL. Bardzo ciekawym prohigienicznym rozwiązaniem jest specjalne ramię, które służy do dozowania płynu odkażającego... nie dłonią - ale łokciem.
Oprócz stojaków do dezynfekcji polecamy także butelki-dozowniki z pompką, przeznaczone na płyn do dezynfekcji. Mają one pojemność 0,5 lub 1 litra i wykonane są z tworzywa sztucznego.
Stojaki do dezynfekcji oraz dozowniki polecane przez naszą Firmę charakteryzują się znakomitą renomą, są solidnie wykonane, ponadto cechuje je prosta, intuicyjna obsługa.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl