Szafka skrytkowa na komórki PROFI M5 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M5
Producent: locobox
Cena: 338,25 zł (netto: 275,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M10 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M10
Producent: locobox
Cena: 858,54 zł (netto: 698,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M20 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M20
Producent: locobox
Cena: 1 670,34 zł (netto: 1 358,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M30 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M30
Producent: locobox
Cena: 2 464,92 zł (netto: 2 004,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M35 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M35
Producent: locobox
Cena: 2 908,95 zł (netto: 2 365,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M50 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M50
Producent: locobox
Cena: 4 073,76 zł (netto: 3 312,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M55 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M55
Producent: locobox
Cena: 4 477,20 zł (netto: 3 640,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M60 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M60
Producent: locobox
Cena: 4 870,80 zł (netto: 3 960,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M80 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M80
Producent: locobox
Cena: 6 431,67 zł (netto: 5 229,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M90 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M90
Producent: locobox
Cena: 7 352,94 zł (netto: 5 978,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Jesteśmy bezpośrednim producentem szaf i szafek metalowych i wytwarzamy je zgodnie ze sprawdzonymi technologiami, w oparciu o najnowsze zdobycze informacyjne dotyczące ergonomii, funkcjonalności, dbając o wieloletnią trwałość i komfort ich użytkowania.


Surowcem podstawowym jest metal, który – w porównaniu do innych materiałów – wykazuje się wyjątkową trwałością, jest odporny na uszkodzenia, zarysowania, ponadto jest łatwy w utrzymaniu czystości, a pomalowany najlepszymi certyfikowanymi farbami powoduje, że meble są estetyczne i dobrze komponują się we wnętrzach, zarówno pojedynczo, jak i w kompletach (skręcone ze sobą).


Nie sposób wyobrazić sobie współczesnej placówki oświatowej - szkoły, czy przedszkola, bez wydzielonych miejsc, w których dzieci przygotowują się do zajęć. Mowa o szafkach szkolnych skrytkowo-ubraniowych, które ułatwiają utrzymanie porządku oraz zapewniają bezpieczeństwo książkom, różnym przedmiotom etc. Nasze szafki szkolne zaskakują różnorodnością dotyczącą nie tylko gabarytów, ale przede wszystkim indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta. Jak wiadomo, inne potrzeby zgłasza kameralne przedszkole, inne ogromna, nowoczesna placówka szkolna.


Szafki skrytkowe są mniejsze, przeznaczone nie tylko na książki (ale i wartościowe sprzęty elektroniczne: laptopy, komórki) i one również charakteryzują się ogromnym wyborem. Układ poszczególnych skrytek zaskakuje różnorodnością: 12 skrytek, 15, a może 20 lub 24? Nic nie stoi na przeszkodzie, by dokonać wyboru, który w stu procentach pokrywa się z każdymi wymaganiami.


Szeroko pojęta oferta Locobox, to także zaplecze szkolno-przedszkolne. Szafy gospodarcze służące do przechowywania środków czystości i odpowiedniego sprzętu charakteryzują się rozmaitością gabarytów i wyposażenia, natomiast szafy sportowe będą niezastąpione jako element zaplecza sali gimnastycznej.
Kompleksowe zaopatrzenie w wysokiej klasy meble metalowe obejmuje także szafy aktowe, zabezpieczające całość dokumentacji, związanej z daną placówką oświatową, oraz oczywiście zaplecze adresowane dla personelu – nauczycieli i pracowników, którzy w szafach ubraniowych mogą przechowywać swoją odzież wierzchnią.


Locobox to także najrozmaitsze akcesoria dodatkowe (np. chipy do zamków, tacki na buty) oraz stojaki służące dezynfekcji.


Jesteśmy dumni z faktu, że nasze meble – np. szafki szkolne, bardzo często są wybierane przez rady rodziców, miasta, gminy, a także wzbudzają żywe zainteresowanie u dyrektorów szkół i placówek oświatowo-kulturalnych, a Locobox uzyskał certyfikat firmy przyjaznej oświacie.


Nasza oferta jest tak różnorodna, że zaspokaja wszelkie potrzeby najbardziej wymagającego Klienta, który znajdzie u nas nie tylko interesujące go meble metalowe do szkół i przedszkoli, ale także będzie mógł w pełni spersonalizować swoje wymagania, bazując na niespotykanej nigdzie na taką skalę, różnorodności wyposażenia asortymentu, czyli zarówno szafki szkolne, jak i szatniowe, szafki skrytkowe, ubraniowe, gospodarcze – jednym słowem Locobox to jak najszerzej pojęty asortyment trwałych i funkcjonalnych mebli.

 

O meblach metalowych – wiemy wszystko!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl