Szafka skrytkowa na komórki PROFI M5 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M5
Producent: locobox
Cena: 338,25 zł (netto: 275,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M10 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M10
Producent: locobox
Cena: 858,54 zł (netto: 698,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M20 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M20
Producent: locobox
Cena: 1 670,34 zł (netto: 1 358,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M30 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M30
Producent: locobox
Cena: 2 464,92 zł (netto: 2 004,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M35 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M35
Producent: locobox
Cena: 2 908,95 zł (netto: 2 365,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M50 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M50
Producent: locobox
Cena: 4 073,76 zł (netto: 3 312,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M55 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M55
Producent: locobox
Cena: 4 477,20 zł (netto: 3 640,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M60 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M60
Producent: locobox
Cena: 4 870,80 zł (netto: 3 960,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M80 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M80
Producent: locobox
Cena: 6 431,67 zł (netto: 5 229,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka skrytkowa na komórki PROFI M90 Szafka skrytkowa na komórki PROFI M90
Producent: locobox
Cena: 7 352,94 zł (netto: 5 978,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Wieloletnia obserwacja rynku wykazała, że w zależności od szeregu czynników, zapotrzebowanie na wyposażenie do szatni jest bardzo zróżnicowane – dotyczy zarówno wielkości szaf, jak i ich konstrukcji, a także funkcji specjalnych, dlatego też Locobox postawił na różnorodność asortymentową.
Meble wytwarzamy zgodnie z zasadami szeroko pojętej ergonomii i funkcjonalności, pamiętając o komforcie ich użytkowania, wieloletniej trwałości, dbając o design, czyli atrakcyjność wizualną.


Za pierwszy z brzegu przykład może tutaj posłużyć fakt, że nasze szafy szatniowe można bardzo łatwo połączyć (skręcić ze sobą), co daje nam zupełnie nowy wymiar, gdyż połączone ze sobą wielkoformatowe powierzchnie drzwi ozdobione nietuzinkowym nadrukiem wprowadzają niemalże w inny, często odrealniony, przywodzący dobre myśli – świat.


Wiemy, że szafy przeznaczone do szatni powinny być w pełni przystosowane do pełnienia swojej niby prostej – ale jakże ważnej roli. Zatem przede wszystkim wymagamy, by były trwałe i cel ten można osiągnąć, stosując odpowiedni materiał podstawowy – metal, który obok trwałości i wytrzymałości na „urazy zewnętrzne” jest także - po pomalowaniu – estetyczny i łatwy w zabiegach konserwacyjno-higienicznych.


Biorąc pod uwagę fakt, że przykładowo zupełnie odmiennie należy zagospodarować ogromną przebieralnię-moloch w gigantycznym koncernie, a całkiem inaczej szatnię niewielkiego klubu sportowego, Locobox postawił na różnorodność i dlatego możemy poszczycić się asortymentem, który zaspokaja najbardziej wymagające potrzeby (czasem rygorystycznego) Klienta.


Nasze szafy szatniowe mogą być adresowane dla jednego użytkownika, dla dwóch, trzech i więcej, gdyż w obrębie jednego mebla stosujemy różne ilości skrytek. Szafy te zazwyczaj w części górnej mają półeczkę na wartościowe drobiazgi oraz pokaźną gabarytowo część na odzież. Czasami w części dolnej montujemy praktyczne półki na buty lub stosujemy odmiennego rodzaju, praktyczne drzwiczki w kształcie litery „L”.


Mamy szafy jednokolumnowe i wielokolumnowe – także z przeznaczeniem „mieszanym” - np. szafy ubraniowo-gospodarcze lub ubraniowo-skrytkowe.
Tak różnorodny asortyment sprawia, że cieszymy się niezmiennym powodzeniem wśród bardzo zróżnicowanych grup odbiorców, którzy na swój sposób utwierdzają nas w fakcie, że to co robimy – jest świetnej jakości i idealnie wpisuje się w realizację przeznaczonych funkcji.


Warto na koniec dodać, że Locobox jest nie tylko bezpośrednim wytwórcą metalowych mebli użytkowych, ponieważ mocno zaangażowani w sprawę - mamy też własną, świetnie wyposażoną lakiernię, gdzie malujemy szafy najlepszymi certyfikowanymi farbami.


Pragniemy podkreślić, że nasi wieloletni klienci doceniają Locobox przede wszystkim za imponującą rozległość oferty metalowych mebli o różnym przeznaczeniu, za fachowe doradztwo oraz za otwarcie się na możliwości negocjacyjne.

 

Locobox: o metalowych meblach – wiemy wszystko!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl