Szanowni Państwo. W chwili obecnej opracowywane są wizualizacje naszych nowych produktów, które jak najbardziej są już w sprzedaży o szczegóły proszę pytać naszych handlowców. tel. Dział handlowy: E-mail: sklep@locobox.pl Tel: 33 307 01 32
Biuro czynne: pn. - pt. 8:00 - 16:00

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szafki przedszkolne.

Współczesne przedszkole jest miejscem, w którym nasze pociechy spędzają sporą część dnia, dlatego wszystkim na sercu leży fakt, by czas ten był spędzony mądrze, bezpiecznie i z jak największą korzyścią dla młodego pokolenia.

Rady Rodziców z całej Polski zwracają się do nas, ponieważ jesteśmy sprawdzonym wytwórcą szafek przedszkolnych: szafek, które nie tylko są bezpieczne w użytkowaniu, ale także proste w obsłudze i wzorowo wypełniają zadanie, jakie zostało im powierzone.
Idealna szafka dla przedszkolaka powinna cechować się przede wszystkim odpowiednią wytrzymałością i odpornością wobec zapędów energicznych dzieciaków. Właśnie dlatego szafki przedszkolne wykonane z metalu mają takie powodzenie. Metal jest nie tylko wytrzymały, odporny na zarysowania, wgniecenia i inne „urazy” - metal cechuje się także sporym ciężarem własnym, który w połączeniu z odpowiednim montażem, zagwarantuje stabilność szafki, a jest to naprawdę ważna sprawa, jeśli chcemy dzieciom zaoferować pełne bezpieczeństwo użytkowania.
Warto w tym miejscu przypomnieć, że szafki przedszkolne Locobox posiadają aktualny certyfikat zgodności z polskimi normami wydany przez Zakład Certyfikacji COBRABID-BBC. Wszystkie nasze meble metalowe są malowane farbami proszkowymi poliestrowo-epoksydowymi, posiadającymi atest higieniczny wydany przez PZH. Ponadto szafki przedszkolne cechują się gładkimi powierzchniami, które są łatwe do utrzymania w czystości i higienie przy pomocy najprostszych standardowych środków oraz zwykłej szmatki.

Metalowe szafki przedszkolne

Często bywają skręcane ze sobą, co nie tylko wzmacnia całość, ale także tworzy nową extra płaszczyznę frontów z drzwiczek, na której można umieścić oryginalny nadruk UV, ogromną fototapetę, czyli obrazy, które ze zwykłej szatni uczynią prawdziwe kolorowe królestwo malucha.
Szafki przedszkolne można także mocować do ściany, co zapewni im jeszcze większą stabilizację – służą do tego specjalne otwory montażowe.
Szafki dla dzieci w wieku przedszkolnym, które od lat wykonujemy, mają sprawdzoną budowę kolumnową, co w praktyce oznacza, że w danej kolumnie może znaleźć się jedna skrytka mieszcząca ubranko i rzeczy osobiste jednego dziecka, dwie skrytki lub trzy skrytki.
Cechą nadrzędną naszych szafek przedszkolnych jest prostota, żadne dziecko nie będzie miało problemu z użytkowaniem takiej szafki.
Jako Forma Locobox jesteśmy dobrze zorientowani w wymaganiach sektora oświatowego, ponieważ od lat z powodzeniem z nim współpracujemy, dbając by meble adresowane do najmłodszych, były wygodne, solidne i trwałe.
Nasze szafki przedszkolne w pełni dbają o potrzeby najmłodszych użytkowników, ponieważ powstają w zgodzie z zaawansowaną technologią i w oparciu o najświeższe zdobycze informacyjne, dotyczące ergonomii i funkcjonalności tego typu mebli użytkowych.

O meblach metalowych – wiemy wszystko!

 

           

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl