Stojaki do dezynfekcji

Pomieszczenia takie jak stołówki i jadalnie powinny być objęte szczególną ochroną w zakresie dezynfekcji, gdyż właśnie w takich lokacjach bardzo często na małej powierzchni dochodzi do kontaktu wielu ludzi, co generuje zagrożenia zdrowotne, a ryzyko to pogłębia jeszcze bezpośredni kontakt z żywnością.
Dlatego też zwłaszcza tam powinny znaleźć się skuteczne zabezpieczenia, służące utrzymaniu higieny i czystości, a co za tym idzie zdrowia.
W szerokiej ofercie Locobox znajdują się stojaki do dezynfekcji, dozowniki i inne akcesoria, które dbają o zabezpieczenie wszelkiego rodzaju stołówek i jadalń, ale także i innych lokacji, jak np. zakładów pracy, różnego rodzaju recepcji, miejsc związanych z sektorem oświatowym, salony fryzjerskie, kosmetyczne, siłownie, sklepy, punkty usługowe etc...

Polecane przez nas stojaki do dezynfekcji są estetyczne i solidnie wykonane, a ponadto stanowią najnowszej jakości produkt premium.
W dolnej części stojaków znajduje się stabilna podstawa, ponadto cechuje je uchwyt na dozownik o pojemności 0,5 lub 1 l, haczyk do zawieszania rękawiczek oraz tabliczka informacyjna, na której może znaleźć się dowolnej treści napis (często po prostu słowo „Dezynfekcja!”). Stojaki malowane są proszkowo wg palety RAL.

Bardzo ciekawym prohigienicznym rozwiązaniem jest specjalne ramię, które służy do dozowania płynu odkażającego... nie dłonią - lecz łokciem.
Oprócz stojaków do dezynfekcji polecamy także specjalistyczne butelki-dozowniki z pompką, które przeznaczone są na płyn do dezynfekcji. Mają one pojemność 0,5 lub 1 litra i wykonane są z tworzywa sztucznego.

Stojaki do dezynfekcji oraz dozowniki polecane przez naszą Firmę charakteryzują się znakomitą renomą, są solidnie wykonane, ponadto cechuje je prosta, intuicyjna obsługa.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl