Szafa ubraniowa PROFI L2 s=31,5 cm Szafa ubraniowa PROFI L2 s=31,5 cm
Producent: locobox
Cena:

758,91 zł

Cena netto: 617,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • EXPRESS 48-72H
Szafa ubraniowa PROFI L4 s=60 cm Szafa ubraniowa PROFI L4 s=60 cm
Producent: locobox
Cena:

1 340,70 zł

Cena netto: 1 090,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • EXPRESS 48-72H
Szafa ubraniowa PROFI L6 s=88,5 cm Szafa ubraniowa PROFI L6 s=88,5 cm
Producent: locobox
Cena:

2 036,88 zł

Cena netto: 1 656,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • EXPRESS 48-72H
Szafa ubraniowa PROFI L2 s=41,5 cm Szafa ubraniowa PROFI L2 s=41,5 cm
Producent: locobox
Cena:

825,33 zł

Cena netto: 671,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • EXPRESS 48-72H
Szafa ubraniowa PROFI L4 s=80 cm Szafa ubraniowa PROFI L4 s=80 cm
Producent: locobox
Cena:

1 228,77 zł

Cena regularna: 1 458,78 zł

Cena netto: 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • EXPRESS 48-72H
Szafa ubraniowa PROFI L6 s=118,5 cm Szafa ubraniowa PROFI L6 s=118,5 cm
Producent: locobox
Cena:

2 269,35 zł

Cena netto: 1 845,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • EXPRESS 48-72H

Metalowe szafy ubraniowe z drzwiami typu „L”

Należą do najbardziej oryginalnych i sprawdzonych użytkowo szaf, a niektórzy nasi Klienci nazywają je „sprytnymi szafkami”.           
Generalnie rzecz biorąc są to szafy kolumnowe i charakteryzują się tym, że w każdej kolumnie mieszczą się dwie skrytki zazębione w ten sposób, że użytkownik jednej strony ma mniejszą półeczkę u góry, a w dalszej części pionowe miejsce na odzież wierzchnią, natomiast użytkownik nr 2 – na odwrót, co oznacza, że powyżej ma podłużną skrytką ubraniową, a na dole półeczkę na przedmioty osobiste.

W górnej części szafki znajduje się drążek, na którym (na dwóch plastikowych haczykach) można zawiesić odzież, a w bocznych ściankach znajdują się dodatkowe 2 haczyki metalowe (na odzież cięższą).

Szafki typu „L”

Mogą być zbudowane z jednej, dwóch lub nawet trzech kolumn, przy czym zawsze w obrębie jednej kolumny znajdujemy dwie gabarytowo uzupełniające się skrytki. Niezależnie od ilości skrytek, szafki „Elki” mają stałą wysokość 180 cm, natomiast szerokość skrytki może oscylować od 30 do 40 cm (uwaga: różna może być także głębokość).

Surowcem podstawowym szaf ubraniowych jest oczywiście metal, który – w porównaniu do innych materiałów – wykazuje się wyjątkową trwałością, jest odporny na uszkodzenia, zarysowania, ponadto jest łatwy w utrzymaniu czystości, a pomalowany najlepszymi certyfikowanymi farbami powoduje, że meble są estetyczne i dobrze komponują się we wnętrzach, zarówno pojedynczo, jak i połączone ze sobą.

Szafki są ryglowane 1-punktowo, a do każdego zamka przeznaczone są 2 kluczyki -  oczywiście dla wygody i bezpieczeństwa istnieje także system klucza master. Ponadto każde drzwi są celowo wzmocnione za pomocą specjalnego profilu.

Szafki ubraniowe L

posiadają aktualny certyfikat zgodności z polskimi normami wydany przez Zakład Certyfikacji COBRABID-BBC oraz - jak wszystkie nasze meble metalowe - są malowane farbami proszkowymi poliestrowo-epoksydowymi, posiadającymi atest higieniczny wydany przez PZH.

Każda szafa typu L charakteryzuje się nowoczesną wentylacją (specjalna perforacja) oraz ma otwory montażowe, które mogą posłużyć do przykręcenia szaf do ściany albo do połączenia kilku szaf w jeden wspólny ciąg, co skutkuje uzyskaniem idealnej płaszczyzny, którą można ozdobić fototapetą, nadrukiem UV, który uczyni dane pomieszczenie oryginalnym i unikatowym.

Szafki „L”

na specjalne zlecenie można dowolnie modyfikować, dodając półki, przegródki, nóżki oraz inne akcesoria, które zadowolą najbardziej wymagającego Klienta.

„Sprytne szafki” cieszą się największym powodzeniem w zakładach pracy, szkołach, biurach, w sporych firmach o różnej branży – wszędzie tam, gdzie wymagane jest uporządkowanie oraz ład i dobra organizacja pracy.
           
O meblach metalowych – wiemy wszystko!
           
           

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl