Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Ludzie i papiery, czyli dokumentacja pod kontrolą

Ludzie i papiery, czyli dokumentacja pod kontrolą

Dokumentacja firmowa pod kontrolą

Przechowywanie tradycyjnych dokumentów w firmie (czyt. w wersji papierowej) nie jest wcale tak prostą sprawą, jak mogłoby się wydawać. Długoletnia działalność powoduje, że prędzej czy później biuro zamienia się z czasem w spore archiwum i tony dokumentów skutecznie utrudniają normalne funkcjonowanie oraz działalność firmy.


Aby opanować ten problem, należy rozpocząć od starannego przeglądu, weryfikacji i segregacji dokumentów. Może nie są to czynności miłe i budujące, ale zawsze bardzo pożądane i przynoszące szybkie efekty. Wszelkie umowy, faktury i każda inna dokumentacja powinna zostać zaszeregowana do swojego typu, a dalszym kryterium segregacji jest data, przy czym sprawdzonym systemem okazuje się powszechnie znany klucz: „najnowsze na wierzchu”.

Szczególną uwagę trzeba przywiązywać do faktu, że gro dokumentów dotyczy spraw poufnych, które absolutnie nie powinny wpaść w niepowołane ręce.

W 2018 roku w życie weszła Ustawa RODO i od tego czasu zawiadujący danymi fizycznymi są zobowiązani przestrzegania jej nawet pod rygorem grzywny. Wszelkie akta zawierające informacje dotyczące kontrahentów, klientów, uczniów itd. nie mogą dostać się w niepowołane ręce, dlatego należy zapewnić im najwyższe bezpieczeństwo, gdyż jakiekolwiek nadużycie (czyt. wykorzystanie informacji na temat klienta) przez osoby do tego niepowołane, łatwo może doprowadzić do kryzysu wizerunkowego marki...

W momencie, gdy nasza dokumentacja jest już posortowana, przychodzi moment zastanowienia: jakie meble biurowe będą dla nas najbardziej praktyczne.

I tu z pomocą przychodzi Locobox, bezpośredni wytwórca różnego rodzaju mebli biurowych. Wysokiej jakości szafy i szafki aktowe są funkcjonalne, mają ergonomiczny kształt i dzięki zamkom gwarantują bezpieczeństwo. Wykonane z najtrwalszego surowca (metal) mogą przez długie lata służyć jako zabezpieczenie naszych cennych dokumentów. Łatwe w użytkowaniu, mogą być przenoszone w dowolne miejsca i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Szeroki wybór gabarytów oraz możliwość zastosowania różnorakich praktycznych dodatków sprawia, że szafy aktowe Locobox cieszą się niezmiennym powodzeniem.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl