Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Porządek w warsztacie, a wyposażenie

Porządek w warsztacie, a wyposażenie

 

Meble warsztatowe – jakość i solidność, to podstawa

Zupełnie niezależnie od faktu, czy mowa o profesjonalnym warsztacie, czy też o zorganizowanym w garażu warsztacie przydomowym, największy problem stwarza nieporządek wywołany brakiem odpowiedniego zorganizowania miejsca pracy.

Uporządkowanie warsztatu stanowi nie lada wyzwanie, biorąc pod uwagę różnorodność przechowywanych tam rzeczy oraz wszędobylską drobnicę typu śrubki, nakrętki, podkładki.

Właśnie dlatego odpowiednio urządzony warsztat, to nie tylko maszyny czy narzędzia, ale przede wszystkim mądrze, intuicyjnie dobrane meble. Współczesne meble specjalistyczne zostały zaprojektowane w trosce o bezpieczeństwo i ergonomię pracy, ponadto ich równorzędnym zadaniem jest pomoc w organizacji pracy i dlatego powinny mieć wiele dodatkowych funkcji i udogodnień.

W pierwszej fazie urządzania warsztatu niezbędne jest ustalenie, jakie wyposażenie będzie dla nas rozwiązaniem optymalnym. Oczywiście przede wszystkim jest to uzależnione od rodzaju prowadzonej działalności, ponieważ ustalając funkcje warsztatu niejako a priori decydujemy, jakie meble będą najbardziej odpowiednie i funkcjonalne i w jaki sposób ma wyglądać ergonomiczna przestrzeń robocza.

Wybierając meble do warsztatu warto posiłkować się kilkoma sprawdzonymi kryteriami a są to: funkcjonalność, ergonomia pracy, solidność oraz bezpieczeństwo.

Zarówno w przydomowych warsztatach, jak i w profesjonalnych placówkach najlepiej spisują się meble metalowe. Ich zalety są oczywiste: odporność na uszkodzenia, stabilność, wytrzymałość, a ponadto są łatwe w konserwacji – czyszczenie/mycie czy odnowienie (odmalowanie), nie stanowi większego problemu.

Zaopatrując się w meble warsztatowe, warto zwrócić uwagę na takie szczegóły, jak: grubość poszczególnych elementów, sposób i precyzję wykonania oraz stabilność łączeń.

Locobox, to sprawdzony dostawca wysokiej jakości mebli warsztatowych. Można tu znaleźć: stoły warsztatowe, przenośne pojemniki, szafy otwierane lub z drzwiami przesuwanymi, a także krzesła, regały...
Wszystkie meble wytworzone są z myślą o bezpiecznym użytkowaniu i w oparciu o ergonomię pracy. Charakteryzują się przede wszystkim trwałością, precyzją wykonania oraz wytrzymałością. Warto podkreślić, że Locobox nie jest importerem, czy pośrednikiem - to bezpośredni wytwórca wysokiej jakości mebli warsztatowych, a jak wiadomo „najlepiej - u źródła”.


 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl