Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Rada rodziców i szafki szatniowe

Rada rodziców i szafki szatniowe

 Rada Rodziców, a szafki szatniowe
– czyli wszystko dobre, co się dobrze kończy

Od kilku lat nasza szkoła przymierzała się do zmodernizowania podstawowego zaplecza gospodarczo-logistycznego. Idea była prosta: poddać generalnemu remontowi okratowaną część piwniczną, która do tej pory służyła dzieciom za szatnię i zagospodarować ją na inny cel oraz dokonać modernizacji sporego korytarza w kształcie litery L, który w zasadzie spełniał jedynie funkcję ciągu między salami szkolnymi i w pełni przystosować go do nowej roli, czyli nowoczesnej i wygodnej szatni dla dzieciaków.

Pani dyrektor wraz z Radą Rodziców wspólnie doszli do konsensusu, że skoro obecnie korytarz przybrał nową funkcję i po odświeżeniu świetnie się prezentuje, to należy do niego wprowadzić równie funkcjonalne, praktyczne meble - czyli szafki szatniowe.

Rodzice uważali, że szafki powinny być przede wszystkim dostosowane do różnego wzrostu uczniów i optowali za podziałem szatni na klasy młodsze i starsze. Pani dyrektor natomiast kładła nacisk na solidność i funkcjonalność oraz długi okres gwarancyjny.

Nasze wymagania dotyczyły kilku podstawowych spraw, ale doskonale wiedzieliśmy, że trudno będzie nam znaleźć dostawcę, który spełni jednocześnie wszystkie nasze oczekiwania i wtedy jeden z rodziców trafił na firmę Locobox.

Locobox to nie importer, czy pośrednik – to bezpośredni, samodzielny wytwórca mebli metalowych, co stanowiło zachętę, by bliżej przyjrzeć się oferowanemu asortymentowi. Na pierwszy rzut oka szafki, a w zasadzie ciąg szafek skręconych ze sobą, prezentował się fantastycznie, ale jak wiadomo wygląd ogólny, to zaledwie czubek góry lodowej, a nas interesowały konkrety. Stopniowo dowiedzieliśmy się jak funkcjonalne są te szafki, jak wygodne w użytkowaniu i jak szybko można je zmontować w jeden ciąg, by tworzyły wymarzoną szatnię.

Wszystkie szafki szkolne Locobox są malowane farbami proszkowymi i mają atest higieniczny, dodatkowo ich gładkie powierzchnie są łatwo zmywalne i nie ma problemu z utrzymaniem czystości i estetyki.
W każdej ze skrytek znajduje się drążek z haczykiem, a same skrytki zamykane są na kluczyk, jest także zamek typu master. Metal – surowiec, z którego są wykonane - oznacza trwałość i na pewno nie ulegnie naszym najbardziej rozbrykanym uczniom.

Po krótkiej naradzie Rada Rodziców zdecydowała się jeszcze na kapitalny, kolorowy nadruk, który swym potężnym kadrem obejmuje jednocześnie frontony wszystkich szafek. Aha, jeszcze tylko numerki na drzwiczkach, by uniknąć pomyłek i … gotową szatnię mogły wreszcie obejrzeć nasze dzieciaki.

Zachwytom nie było końca. Uczniowie cieszyli się pięknie zagospodarowaną szatnią i nie mogli napatrzeć się na nowe szafki. Wiemy, że posłuży im długie lata, a ze swej strony możemy tylko dodać, że Locobox terminowo i solidnie wywiązał się z umowy (nie wspominając już o atrakcyjnych bonusach, które otrzymaliśmy).

Współpraca z fachowcami z Locobox była bardzo przyjemna i z czystym sercem możemy polecić tę firmę, jako że jest fachowa i rzetelna.

Locobox to firma, która „lubi to, co robi i robi to, co lubi”. Stąd wyniki!

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl