Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Rzecz o szafkach szkolnych

Rzecz o szafkach szkolnych - Blog

 

Rzecz o szafkach szkolnych (Blog)

Do historii odeszły czasy drewnianych ławek szkolnych z otworem na kałamarz pośrodku i z obowiązkową półką pod pulpitem, w której uczniowie trzymali tekturowe tornistry i worki z butami w bezpośrednim towarzystwie... kanapek śniadaniowych.

Sporym postępem był okres, kiedy pojawiły się pierwsze szatnie. Na początku były to przegrodzone metalową siatką parkanową niewielkie pomieszczenia, zaopatrzone w wieszaki, w lepszych placówkach można było trafić na ławeczki, które umożliwiały wymianę obuwia „z podwórkowego – na szkolne” .

Obecnie nowoczesna szkoła, to nie tylko wspaniałe, jasne przestronne klasy, skomputeryzowane pracownie, przestrzenne sale tematyczne, ale też pomieszczenia stricte logistyczno-gospodarcze.
Zorganizowanie miejsca, w którym uczniowie mogą w należyty sposób przygotować się do zajęć, wbrew pozorom wcale nie należy do łatwych zadań.

Locobox, jako producent renomowanych i powszechnie uznanych szafek szkolnych, wie o tym najlepiej. Wychodząc naprzeciw swemu głównemu przeznaczeniu, nasze szafki szkolne wykonane są z trwałego surowca – jak powszechnie wiadomo, sprostać metalowi nie potrafi nawet najbardziej krewki uczeń ;)

Oprócz stabilnej konstrukcji i wytrzymałości, nasze szafki charakteryzują się wieloletnią trwałością (gwarancja 3-letnia). Wszystkie powierzchnie są odporne na zarysowania, a ich gładkość przyczynia się do łatwego utrzymania czystości i higieny.

Oferujemy szafki szkolne rozmaitych gabarytów: szafki skrytkowe, szafki szatniowe, szafki korytarzowe, szafki ubraniowe, z półeczką górną, dolną, z wieszakami i bez... Różnorodność ogromna! A wariacje te są jeszcze bardziej zauważalne, gdy rozpatrujemy sprawę pod kątem kolorystyki, a także możliwości zastosowania dodatków, które są w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wyrafinowanego klienta.

To właśnie dzięki takiemu elastycznemu podejściu, szafki szkolne Locobox cieszą się wyjątkowym powodzeniem na rynku. Doceniane przez uczniów, dyrektorów, a także rodziców, stanowią swoisty syndrom naszych czasów - trwałe, ergonomiczne, wygodne w użytkowaniu oraz estetyczne, potrafią nie tylko dzielnie służyć rosnącemu pokoleniu, ale i zwyczajnie, po ludzku, cieszą oczy prostotą kształtu i kolorystyką, czasami posuwając się jeszcze krok dalej. np. gdy rozbawiają dzieciaki pięknie podaną artystyczną lub zabawną grafiką, znajdującą się na frontonach szafek.

Ech... Teraz to dobrze być uczniem.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl