O firmie (nowe)

Jesteśmy producentem mebli metalowych z Bielska-Białej, którego produkty co roku trafiają do tysięcy odbiorców. Produkujemy funkcjonalne
i solidne szafy pracownicze, szafy ubraniowe,  narzędziowe, szafy BHP i inne, które na co dzień służą pracownikom wielu firm i fabryk.

Realizujemy projekty wyposażenia szkół w szafki szkolne, szafki ubraniowe i skrytkowe. Dostarczamy meble do biur w postaci szaf aktowych,
szaf biurowych czy szaf na dokumentację RODO. Wspieramy przemysł zapewniając stoły i szafy robocze, regały metalowe, szafy narzędziowe.
Jesteśmy wszędzie tam gdzie liczy się uniwersalność, bezpieczeństwo i trwałość przechowywania.

Produkujemy meble metalowe bazując na sprawdzonych materiałach i systemach. Kreujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania analizując potrzeby naszych Klientów.
Nad produkcją naszych wyrobów czuwają specjaliści z wielu działów począwszy od projektowania, logistyki, obróbki surowca, montażu, lakierowania, kompletowania i składania
a na transporcie i obsłudze posprzedażnej włącznie. Sprawdzony park maszynowy oraz kilka tysięcy metrów kwadratowych naszych hal fabrycznych dają nam szerokie możliwości produkcyjne.

Nasz asortyment to ponad 1000 różnorodnych produktów, które co roku trafiają do ponad 3.000 odbiorców w całym kraju.

Nasze produkty zyskały uznanie wśród wielu branż, a otrzymane certyfikaty są wyróżnieniem i potwierdzeniem jakości, rzetelności.

Wspieramy oświatę dostarczając nasze produkty do szkół i przedszkoli w najniższych cenach na rynku dlatego jesteśmy obecni w ponad 4.000 placówek oświatowych w kraju.

Wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania, kreujemy drogę rozwoju branży mebli biurowych, jesteśmy wszędzie tam gdzie liczy się funkcjonalność i biznesowy wizerunek mebli.
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele popularnych mebli metalowych jak i dedykowanych rozwiązań specjalistycznych, które znajdują zastosowanie w: szkołach, fabrykach, szatniach, warsztatach, biurach, jadalniach, archiwach oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba z organizowania przestrzeni oraz przechowywania produktów, dokumentów czy rzeczy osobistych.  

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier (mała paczka)) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl